biuro@strefanawymiar.com.pl
STUDIO PRUSZKÓW: +48 575 540 175   
STUDIO GARWOLIN: +48 575 501 751

Jak zamówić projekt - przebieg współpracy

  • Prosimy o dostarczenie wymiarów pomieszczenia w formie rzutu z góry. Jeśli jest to mieszkanie to deweloper powinien udostępnić rzut mieszkania z wymiarami. Jeśli jest to budowany dom to można przesłać rzut architektoniczny parteru / piętra z zaznaczeniem sypialni. Rzut może też być stworzony odręcznie (na kartce papieru, w paincie czy w dowolnym programie graficznym). Trzeba w nim zaznaczyć wymiary ścian, okien, drzwi oraz ich odległości od ściany.
  • Rzut z góry z wymiarami o którym mowa powyżej należy przesłać jako załącznik e-maila na adres biuro@strefanawymiar.com.pl. W e-mailu prosimy napisać także wskazówki /wymagania do projektu oraz Państwa wizję. Najlepiej w punktach (patrz “O czym warto poinformować”)
  • Potwierdzamy otrzymanie materiałów i ich czytelność. Pierwszy projekt otrzymają Państwo po 10 dniach jako załączniki e-mail.
  • Po zapoznaniu się z projektem przygotowują Państwo listę zmian i poprawek. Następnie przesyłają je Państwo do nas najlepiej w punktach w e-mailu i my zmieniamy projekt i odsyłamy ponownie do Państwa. Poprawki zwykle są kilkukrotne.
  • Po zakończeniu projektu, czyli jego akceptacji przesyłamy animację 3D. Możliwe jest przygotowanie wyliczenia płytek zakupu, przygotowanie zestawienia materiałów, zmian w instalacji elektrycznej, hydraulicznej czy informacji o zabudowach karton – gipsowych.

     

O CZYM WARTO POINFORMOWAĆ

Dla każdego z projektowanych (wnętrz) pomieszczeń prosimy o podanie kilku punktów wytycznych/ oczekiwań/ stylu/ kolorystyki/ wymagań. Przykładowo:

  1. co z wyposażenia będzie w łazience. Jaka jej kolorystyka jest preferowana? Czy lubią Państwo półki wnękowe? Czy sufit podwieszany?
  2. kuchnia: czy ma być wyspa, barek, miejsce do siedzenia. Styl, kolorystyka, jaka lodówka (zabudowa, dwudrzwiowa, wolnostojąca), czy jest gaz czy płyta indukcyjna…
  3. jaki kolor okien wewnątrz, gdzie podłoga z płytek, gdzie panele, rodzaj ogrzania